niedziela, 29 czerwca 2014

W pogoni za telefonem. Etui.

Post z cyklu DIY. Skusiłam się na wykonanie etui do telefonu, z kilku powodów...Mój telefon przemierza niezliczone kilometry w mojej torbie, obijając się o to wszystko, co można odszukać w damskiej torebce - śrubokręt, puder, książka, czereśnie zakupione na drogę. Za telefonem podążają słuchawki...Próby odszukania dzwoniącego telefonu bądź połączenia odnalezionego sprzętu ze słuchawkami kończyły się wykładaniem całej zawartości torebki. Tak, więc po pierwsze względy estetyczne - mam nadzieję, że tel. w etui dłużej zachowa swój wygląd. 
Po drugie skrócenie czasu dotarcia do dzwoniącego sprzętu - zastosowałam żywe kolory tak by łatwo było wypatrzeć uciekiniera.
Po trzecie - za pomocą kieszonki połączyłam telefon ze słuchawkami, od teraz zawsze razem! Wcześniej okręcałam słuchawki wokół aparatu a kiedy miałam wykonać połączenie, odłączałam je i wrzucałam to torebki...Tak, tak zawsze obiecuje sobie, że odłożę je w miejsce, z którego łatwo je będzie wyciągnąć... ;-)

Bardzo spodobał mi się cały proces twórczy :-) Lubię szyć (jestem na początku drogi) a i wymyślanie przydatnych rozwiązań daje dużo radości :-)
Etui jest prototypem, teraz zrobiłabym je inaczej ale po dzisiejszej wędrówce po świeże owoce muszę powiedzieć, że sprawdza się w akcji :-)
Jestem zachęcona do dalszych prac i doskonalenia warsztatu.

Tymczasem kilka zdjęć z produkcji:Brak komentarzy:

Prześlij komentarz